Lucjan MIANOWSKI (ur. 1933)
Lot No.: 112
Krajobraz księżycowy, 1991
litografia, papier, 22 x 31,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lucjan Mianowski 91 (ołówkiem);