Henryk WANIEK (ur. 1942)
Lot No.: 410
Self portrait of the dead person
olej, płótno; 70 x 50,5 cm;
u dołu napis: Self-Portrait of the dead Person; oraz napisy wokół krawędzi obrazu;
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
estymacja: 7 000 - 8 000 zł