Jadwiga MAZIARSKA (1916-2003)
Lot No.: 407
Kompozycja
olej, płótno; 90 x 67 cm;
sygn., i opisany na odwrocie: Jadwiga / Maziarska / Kraków, ul. Mikołajska 8.
estymacja: 32 000 - 38 000 zł
estymacja: 32 000 - 38 000 zł