MALARZ NIEOKREŚLONY, NIEMIECKI (?), XVIII w.
Lot No.: 1132
Martwa natura z kwiatami i owocami
olej, płótno dublowane;
89 x 68 cm
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
89 x 68 cm
estymacja: 11 000 - 14 000 zł