Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XVIII w.
Lot No.: 1130
Chłopskie zabawy
olej, płótno dublowane;
60 x 92,5 cm
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
60 x 92,5 cm
estymacja: 6 500 - 8 500 zł