Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.: 134
Róże Marechal Niel
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. przy lewej krawędzi: a.karpiński
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
estymacja: 8 000 - 11 000 zł