THE KRASNALS (rok założenia: 2008)
Lot No.: 16
Brad Pitt główny Bękart Wojny Tarantino, 2009
olej, płótno; 270 x 100 cm;
na odwrocie znak grupy artystycznej: TK pod koroną (niebieski)
estymacja: 20 000 - 30 000 zł
estymacja: 20 000 - 30 000 zł