ZAWOD JUWIELIRNYCH IZDIELIJ
Lot No.: 726
Sitko do herbaty
srebro, pr 875, częściowo złocone; waga 34 g.
ZSRR, Moskwa? lata 70. XX w.
ZSRR, Moskwa? lata 70. XX w.