Igor YELPATOV (ur. 1964)
Lot No.: 403
W kąpieli
olej, płótno naklejone na tekturę; 69 x 49 cm;
sygn. p. d.: Igor
sygn. p. d.: Igor;
na odwrocie napis autorski: Igor Yelpatov - W kąpieli oraz prostokątna pieczątka.