Johan HÖÖK (ur. 1913-?)
Lot No.: 125
Pejzaż z domami
olej, płyta; 33 x 48 cm;
sygn. l. d.: Höök
olej, płyta; 33 x 48 cm;
sygn. l. d.: Höök;
Szwecja, Okres międzywojenny;
Zachowana oryginalna rama art déco kolekcjonera arystokraty z motywem klucza z koroną- znak szambelana królewskiego i wężami połykającymi ogon.