Artysta nieokreślony, XIX w.
Lot No.: 15
Zatrzymani przez śnieg
grafika - drzeworyt (?), papier;
24,5 x 34 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. w kompozycji p. d.: NURANDO (?)