Tadeusz WLAZŁO (1923-2003)
Lot No.: 417
Postać, 1995
olej, płótno; 681,5 x 56 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: TADEUSZ / WLAZŁO / 1995.
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
estymacja: 7 500 - 8 500 zł