George MAJEWICZ (1897-1965)
Lot No.: 1127
Motyw leśny
olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: G. Majewicz.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
sygn. p. d.: G. Majewicz.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł