Malarz nieokreślony, cechowy, XVIII w.
Lot No.: 1119
Upadek z konia św. Pawła
olej, płótno; 46 x 61 cm.
estymacja: 5 000 - 6 800 zł
estymacja: 5 000 - 6 800 zł