Erwin CZERWENKA (1887-1970)
Lot No.: 1107
Pejzaż, 1921
akwarela, papier; 34 x 27 cm;
sygn, dat. i opisany p. d.
estymacja: 2 100 - 2 800 zł
sygn, dat. i opisany p. d.
estymacja: 2 100 - 2 800 zł