Jan WOJNAROWSKI (1815 - ?)
Lot No.: 121
Portret Generała Stanisława Wodzickiego
olej, płótno; 112,5 x 89 cm.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
estymacja: 50 000 - 60 000 zł