Malarz nieokreślony, niemiecki, XVIII w., krąg Michaela TENZELA (1748-1813)
Lot No.: 135
Para portretów ślubnych
olej, płótno dublowane; 72 x 53,5 cm (każda z prac);
obrazy po konserwacji;
estymacja: 23 000 - 30 000 zł
obrazy po konserwacji;
estymacja: 23 000 - 30 000 zł