Józef MEHOFFER (1869-1946)
Lot No.: 104
Matka Boska z Dzieciątkiem
akwarela, ołówek, papier; 50 x 37,5 cm;
sygn. l. d.: Józef Mehoffer.
estymacja: 16 000 - 22 000 zł
sygn. l. d.: Józef Mehoffer.
estymacja: 16 000 - 22 000 zł