Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Lot No.: 324
Wyjaśnianie snu, 2001
akryl, płótno, 46,5 x 33 cm;
sygn. l. d.: Fr.M. 2001; na odwrocie opis autorski