Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Lot No.: 301
Według "Ogrodu ziemskich rozkoszy" Bosch
olej, płótno, 157 x 136 cm;
sygn. dat. i opisany u dołu oraz na odwrocie