Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.: 1104
Napitek, ok. 1850
akwarela, papier brązowy; 37 x 29,5 cm (w świetle passe-partout);
na odwrocie nalepka
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
na odwrocie nalepka
estymacja: 4 500 - 5 000 zł