Barbara PAŁKA-WINEK (ur. 1958)
Lot No.: 1449
Kompozycja - Ryba
technika własna, płótno; 140,5 x 80 cm;
sygn. p. d.: B. Pałka / Winek.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
estymacja: 5 000 - 6 500 zł