JANKOWSKI, XIX w.
Lot No.: 1159
Para wedut
olej, płótno; 21 x 47,5 cm (wymiar każdej z prac);
każda praca sygn. l. lub p. d.: ThJankowski
estymacja: 5 800 - 7 800 zł
estymacja: 5 800 - 7 800 zł