Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)
Lot No.: 7
Sad w słońcu
litografia, papier; 31 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. d.: J.S.;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł