Włodzimierz DAWIDOWICZ (ur. 1940)
Lot No.: 1413
Motyw religijny - Madonna z Dzieciątkiem
akryl, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. inicjałami p. d.: WD.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
sygn. inicjałami p. d.: WD.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł