Małgorzata KLEYNA-SOBCZAK (ur. 1965)
Lot No.: 1408
Generał, 2017
olej (akryl, olej, pastel), płótno; 70,5 x 50,5 cm
sygn. i dat. na odwrocie: KLEYNA-SOBCZAK / '17.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
estymacja: 2 000 - 2 600 zł