Jan WODYŃSKI (1903-1988)
Lot No.: 429
Na polanie, 1962
olej, płótno; 116 x 89 cm; sygn. p. d.: WODYŃSKI;
na odwrocie napisy: Jan Wodyński / Na Polanie / 60 x 116 / 1962.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł