Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.: 1137
Dziewczyna w czerwonej bluzce
olej, płótno; 38 x 28,5 cm.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
estymacja: 1 400 - 1 900 zł