Lot No.: 127
Przed domem w Kalwarii, 1906
olej, tektura; 40,5 x 26 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: WW [monogram wiązany czarną farbą];
estymacja: 15 000 - 19 000 zł
estymacja: 15 000 - 19 000 zł