Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)
Lot No.: 114
Scena historyczna ze schyłku I Rzeczpospolitej, 1859
olej, płótno dublowane, 50 x 60 cm (owal);
sygn. p. d.: WBakałowicz/1859
estymacja: 38 000 - 48 000 zł
sygn. p. d.: WBakałowicz/1859
estymacja: 38 000 - 48 000 zł