WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.: 350
P-70-2016, 1970
olej, płótno, 122 x 61 cm;
sygn. l. g.: Witold-K. 1970;
olej, płótno, 122 x 61 cm;
sygn. l. g.: Witold-K. 1970;
na odwrocie napisy autorskie: Spróbuj / znaleęć przekątną / między naturą a/ sobą samym- zobaczysz
/ jakie to jest trudne! / lepiej nie próbuj / bo się zgubisz, / i po co Ci to? / man / WK