Aleksander KOBZDEJ (1920 - 1972)
Lot No.: 336
Ślubny, 1962
olej, płótno, 65 x 90 cm;
sygn. p. d.: Kobzdej / 1962
olej, płótno, 65 x 90 cm;
sygn. p. d.: Kobzdej / 1962
na odwrocie napis autorski: ALEKSANDER KOBZDEJ 1962 / "ŚLUBNY" / 65 x 90