Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Lot No.: 313
Krab i cebule, 1993
olej, płótno, 55,5 x 63 cm;
sygn. l. d.: Szancenbach;
olej, płótno, 55,5 x 63 cm;
sygn. l. d.: Szancenbach;
na odwrocie napis autorski: JAN SZANCENBACH / KRAB I CEBULE / 1993