Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.: 1132
Portret młodej kobiety
olej, płótno na tekturze; 41 x 31,5 cm;
na odwrocie wtórny napis
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
na odwrocie wtórny napis
estymacja: 2 500 - 3 500 zł