Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.: 112
Jesion, po 1925
olej, sklejka; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: St Kamocki [dwukrotnie].
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
estymacja: 10 000 - 13 000 zł