Lot No.: 1804
Album z zestawem pocztówek - aktów kobiecych
Europa Zachodnia (Francja, Włochy, Niemcy);
album - lata 20. XX w., pocztówki XIX - XX w.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
tektura, płótno, farba olejna, karton, papier; 34,3 x 19 x 5 cm.
Album w oprawie z tektury oklejonej płótnem, z olejnym malowidłem ręcznym wyobrażającym pejzaż górski z drogą wśród świerków, sygn. z prawej strony u dołu: „L.N.”. Wewnątrz karty z szaro-czarnego kartonu, z zestawem pocztówek z aktami kobiecymi; część z przełomu XIX i XX w., część już późniejsza, z lat 20. XX w. Na większości znak atelier z postacią kobiecą na tle monogramu wiązanego „CL”, a także: „Ed. LP Taranto” i „WAW” Paris”.
Album zawiera ponad 100 fotografii.
1 200 zł