Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Lot No.: 129
Chłopiec grający na okarynie
olej, płótno; 52,5 x 46 cm;
sygn. u dołu po środku: Z. STRYJEŃSKA.
estymacja: 24 000 - 32 000 zł
estymacja: 24 000 - 32 000 zł