Roman BILIŃSKI (1897-1981)
Lot No.: 17
Biały koń [Cavallo in bianco], 1961
olej, płótno; 60 x 51 cm;
Obraz pochodzi ze spuścizny po artyście.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł