Wilhelm MENZLER (1846-1926)
Lot No.: 1122
Spotkanie w parku, 1873
olej, deska; 55,7 x 32,2 cm;
sygn.. i dat. p. g.: W Menzler. / 1873;
estymacja: 5 400 - 7 200 zł
estymacja: 5 400 - 7 200 zł