Jan Wacław ZAWADOWSKI (1891-1982)
Lot No.: 109
Pejzaż prowansalski
olej, płótno; 45,5 x 60,5 cm;
sygn. l. d.: Zawado.
estymacja: 23 000 - 30 000 zł
sygn. l. d.: Zawado.
estymacja: 23 000 - 30 000 zł