Katarzyna KARPOWICZ (ur. 1985)
Lot No.: 1420
Siostry, 2016
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kat.Karpowicz 16 R;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
estymacja: 4 000 - 5 500 zł