Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.: 120
Melodia grobów, 1921
olej, tektura; 29,5 x 38 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Wlastimil Hofmann / Bonarka 1921;
estymacja: 24 000 - 32 000 zł
estymacja: 24 000 - 32 000 zł