Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1867-1952)
Lot No.: 116
Upust wody
olej, płótno; 36,5 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: S Jaxa;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
sygn. p. d.: S Jaxa;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł