Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.: 356
Akt we wnętrzu, 2008
tusz, akwarela, gwasz, monotypia, papier,
36 x 30,5 cm; sygn p. d.: H. Płociennik / 2008.