Jerzy DUDA GRACZ (1941 - 2004)
Lot No.: 346
Brzegi - Czerwiec 4
olej, płyta pilśniowa wym.. 40 x 30 cm;
sygn. l.d.. DUDA GRACZ 828 / 1984.