Ludwik GĘDŁEK (1847-1904)
Lot No.: 125
Na puszcie
olej, płótno; 68 x 121,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: L. Gędłek Wien;
estymacja: 75 000 - 100 000 zł