Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)
Lot No.: 124
Po polowaniu na dzika
olej, płótno; 50 x 77 cm;
sygn. p. d.: F Zygmuntowicz
estymacja: 21 000 - 27 000 zł
sygn. p. d.: F Zygmuntowicz
estymacja: 21 000 - 27 000 zł