Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)
Lot No.: 337
Grający w karty, 2004
olej, płótno, 90 x 150 cm; tytuł l.g.: Grający w karty;
sygn. u dołu (na karcie): KBereźnicki / 2004