Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)
Lot No.: 120
Postój konnicy, 1878
olej, deska; 12,5 x 21,7 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: A. PIOTROWSKI / PARYŻ 1878
estymacja: 20 000 - 27 000 zł
estymacja: 20 000 - 27 000 zł