Lot No.: 111
Pejzaż jesienny
olej, płótno; 31 x 46 cm;
sygn. p. d.: WW;
estymacja: 13 500 - 18 000 zł
sygn. p. d.: WW;
estymacja: 13 500 - 18 000 zł